Wiosenny RozRUCH na UAM

Wiosenny RozRUCH na UAM to doskonały moment na rozpoczęcie aktywności fizycznej. Spędzasz czas wolny aktywnie? Potrzebujesz mobilizacji do aktywności? Niech akcja organizowana przez  Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM będzie doskonałym pretekstem.

Celem akcji jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród społeczności Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz przeciwdziałanie negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa.

Studium zaprasza do udziału we wspólnej zabawie, która zakłada rywalizację międzywydziałową w wielu konkurencjach zarówno dla studentów jak i pracowników UAM. Ich zwieńczeniem będzie tradycyjne święto - Dzień Sportu UAM.

Zadaniem uczestników wydarzenia jest pokonanie jak najwięcej ilości kilometrów w ciągu całego miesiąca (od 11 kwietnia 2021 roku (godz. 0:01) do 11 maja 2021 roku (godz. 23:59), które przypisane będą Wydziałowi lub jednostce UAM, na którym studiuje lub pracuje.

Uczestnicy mają do wyboru aktywności fizyczne takie jak:

• bieg w terenie
  • marsz w terenie (spacer)
  • jazda na rowerze
  • marsz z kijkami nordic walking
  • jazda na rolkach

Pokonane kilometry rejestruje aplikacja, którą należy pobrać. Uczestnik wydarzenia może włączyć aplikację wielokrotnie w dowolnym czasie w okresie trwania „Wiosennego RozRUCHu na UAM” wybierając różne aktywności.

Poznaj szczegółowe zasady wydarzenia

Organizatorzy do udziału w sportowej rywalizacji zapraszają studentów oraz pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studenci powinni posiadać aktualną legitymację studencką. Każdy uczestnik reprezentuje jeden z Wydziałów lub innych jednostek UAM (do wyboru podczas rejestracji uczestnika). Prawo uczestnictwa mają wyłącznie osoby, które najpóźniej w dniu swojego startu ukończą 18 lat.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem formularza (pobierz) od 11 kwietnia 2021 r do 11 maja 2021 r

Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Aplikacja Rejestrator GPS do pobrania:

Google Play (pobierz)
Iphona (IOS) (pobierz)

Dowiedz się, jak działa aplikacja – krok po kroku