Data publikacji w serwisie:

Zapraszamy do sklepu internetowego UAM

Jeśli przed Tobą pierwszy rok akademicki i chcesz rozpocząć go w „barwach uczelni”, nic trudnego! Odwiedź internetowy sklep uczelni i wyposaż się w interesujące Cię w gadżety. Znajdziesz w nim artykuły biurowe, ale także praktyczne plecaki, kubki termiczne, a nawet ciepłe i wygodne bluzy.

Sklep UAM to miejsce, które powstało z myślą o studentach i absolwentach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Sklep internetowy ma uławiać nabycie artykułów promocyjnych uczelni. Dzięki jego funkcjonowaniu każdy może zostać nabywcą przedmiotów z logo uczelni.

Co można kupić w sklepie internetowym UAM?

Asortyment sklepu jest różnorodny i zróżnicowany cenowo. Znajdziesz gadżety kategorii premium, ale także specjalną linię gadżetów ekologicznych. Nawigacja serwisu została zaplanowana tak, aby zakupy były intuicyjne i wygodne dla użytkownika. Wśród produktów znajdują się uczelniane gadżety, które dostępne są tylko w sklepie online. To limitowane specjalne serie produktów.

Jeśli jesteś studentem, dla którego niebawem rozpocznie się pierwszy lub kolejny rok akademicki, mamy dla Ciebie sporo propozycji! Doskonałym zakupem będzie ciepła bluza, która przyda się w chłodne poranki w drodze na uczelnię. Poza klasyczną bluzą oferujemy także bluzę bejsbolową, która doskonale zastąpi lekką kurtkę.

Zimą doskonale sprawdzą się także wysokie skarpety, na których znajdziecie budynek Collegium Minus. Bardziej stonowana wersja to granatowe skarpety z logo UAM. Na zimowe dni polecamy także granatowe dodatki: ciepły szal i zimową czapkę. Podczas długich nocy przed egzaminami warto zaopatrzyć się w kubek termiczny zapewniający dopływ świeżej aromatycznej kawy. Na salach wykładowych przyda się z kolei zestaw do notowania oraz teczka na ważne notatki czy inne dokumenty. Znajdziecie klasyczne przybory, ale także bambusowy notatnik, czy długopis ze słomy pszennej. Przyda się także bezprzewodowa ładowarka do telefonu. Serca naszych studentów podbija też linia produktów z Adamem Mickiewiczem. W sklepie UAM znajdziesz też  teczkę z filcu, bawełniane torby, a nawet plecak trekkingowy.

Upominki i drobne gadżety

W uczelnianym sklepiku znajdziesz też drobne gadżety, jak brelok do kluczy czy przypinka z logo UAM na magnes. Kolejną kategorią są upominki, jak choćby zakładka do książki zaprojektowana dla uczelni. Warte uwagi są też kosmetyki. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to pierwszy w kraju uniwersytet posiadający własną linię kosmetyków. W dodatku dostępnych dla każdego.

Do zobaczenia w sklepie!

Przejdź do sklepu