Zaproszenie na IX Studenckie Forum Jakości

Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu już po raz dziewiąty organizuje krajową konferencję poświęconą jakości kształcenia – Studenckie Forum Jakości, które odbędzie się w dniach 11-13 października 2019 r. Tematem IX edycji Studenckiego Forum Jakości będzie internacjonalizacja.

W tym roku uczestnicy spotkają się na Kampusie Morasko w budynku Wydziału Historycznego UAM przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7.

Podczas konferencji przedstawiciele świata nauki (nauczyciele akademiccy, członkowie organów projakościowych, studenci zajmujący się jakością kształcenia) oraz instytucji zewnętrznych będą prowadzić panele, dotyczące kwalifikacji, które są ważnym elementem kształcenia.