Zostań mentorem - pomóż studentom z zagranicy

Sekcja Erasmus Student Network na UAM poszukuje otwartych i życzliwych osób, które pomogą studentom z zagranicy dobrze poczuć się w Poznaniu.

• Chcesz poznać ludzi z całego świata?
  • Zastanawiasz się nad wzięciem udziału w programie Erasmus+, ale masz jeszcze wątpliwości?
  • Chcesz podszkolić języki obce i przełamać barierę językową?
  • A przede wszystkim, czy chcesz zostać czyimś superbohaterem, który uczyni pobyt w nieznanym kraju łatwiejszym i ciekawszym?

Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś/-aś "tak", nie wahaj się ani chwili dłużej i wypełnij poniższy formularz

Jako Mentor, do Twoich zadań będzie należało między innymi:

• odebranie Erasmusa po przyjeździe,
  • zaprowadzenie go na wydział,
  • pomoc w poznaniu miasta,
  • udział w Orienation Week oraz innych wydarzeniach organizowanych przez ESN UAM Poznań

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy pod adresem mentor.uam.poznan@esn.pl lub poprzez fanpage ESN UAM Poznań.

Dołącz do programu Mentor i zostań superbohaterem!