Data wydarzenia:

Debata nauczycielska na UAM

Szkoły i uniwersytety potrzebują się nawzajem. Od tego, jakie będą szkoły, zależy jacy studenci trafią na uczelnie. Uniwersytety kształcą nauczycieli i wspierają ich w rozwoju. Wspólnie – szkoły i uniwersytety – mogą zrobić wiele dla lepszego kształcenia uczennic i uczniów.

15 października 2019 r. w godzinach 16.00 – 19.30 w Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1,  organizujemy debatę dla nauczycieli.  Chcemy porozmawiać o współpracy naszego Uniwersytetu ze szkołami, podzielić się doświadczeniami i pomysłami oraz nawiązać nowe kontakty. Chcemy poznać Wasze oczekiwania i zapytać Was, jakie przeszkody napotykacie we współpracy z uczelniami.

Podczas debaty każdy będzie mógł zabrać głos, dyskutując w przyjaznej atmosferze małej grupy dyskusyjnej. Wszystkie głosy zostaną zebrane w całość i wybrzmią na forum. Mamy nadzieję na zbudowanie satysfakcjonującego modelu współpracy przy Państwa udziale. Planujemy, by w szkołach uczestniczących w projekcie zostały opracowane i wdrożone programy współpracy, przy czynnym zaangażowaniu kadry nauczycielskiej i uniwersyteckiej kadry naukowej oraz prężnie działających kół studenckich.

Zapraszamy do rozmowy!


Plan spotkania 15 października 2019 roku, Collegium Minus UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań

SALA LUBRAŃSKIEGO 

  • godz. 16:00 – 16:30    Lunch, rejestracja
  • godz. 16:30 – 16:45    Rozpoczęcie (zasady debatowania, sens/cel debaty)
  • godz. 16:45 – 18:15    Debata przy stolikach dziedzinowych
  • godz. 18:15 – 18:30    Przerwa (kawa/herbata/kanapki)

SALA XVII

  • godz. 18:30 – 19:30    Podsumowanie Debaty Nauczycielskiej (wnioski przedstawione przez moderatorów poszczególnych stolików, 5-7 min)

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się!

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Zaproszenie na debatę nauczycielską.pdf 7.10.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Zaproszenie na debatę nauczycielską.pdf(833.3 KB)