Festiwal Filmu Chemicznego „CINEMA TO CHEMIA”

Czujesz chemię zarówno do chemii, jak i do filmu? Weź udział w Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Chemicznego „CINEMA TO CHEMIA”! Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 maja br.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Udział może wziąć każdy zainteresowany, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać lub udostępnić filmik do pobrania na adres chemiauam.media@gmail.com do 15 maja do godz. 23:59.

Zadanie konkursowe

Nagraj filmik o długości max 150 s w jednej z trzech kategorii tematycznych:

• Eksperyment – nagraj ciekawe i efektowne doświadczenie,
  • Ciekawostka – wyjaśnij intrygujące zagadnienie,
  • Chemia na wesoło – pokaż, że chemia jest świetną zabawą.
Do wygrania...

Nagrody główne:

• Nagroda indywidualna – trzydniowy staż wakacyjny na Wydziale Chemii UAM lub karta podarunkowa do sieci sklepów EMPIK o wartości 500 zł,
  • Nagroda zespołowa – trzydniowy staż wakacyjny na Wydziale Chemii UAM lub karta podarunkowa do sieci sklepów EMPIK o wartości 500 zł.

Nagrody specjalne:

• Nagroda Publiczności – karta podarunkowa do sieci sklepów EMPIK o wartości 500 zł,
  • Wyróżnienia w kategoriach tematycznych – zestawy upominkowe gadżetów wydziałowych.

Premiera online i start głosowania na Nagrodę Publiczności nastąpi 20 maja i potrwa do 31 maja do godz. 23:59. Pokaz nagrodzonych filmów odbędzie się 3 czerwca podczas Gali Festiwalowej na Wydziale Chemii UAM.

Zobacz Regulamin Festiwalu