Data publikacji w serwisie:

Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019

10 stycznia 2019 roku po raz dwudziesty pierwszy został ogłoszony ranking najlepszych liceów i techników 2019, organizowany przez Fundację Perspektywy. 11 styczna 2019 roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz kolejny gościł w swoich murach najlepsze licea i technika z Wielkopolski na uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019.

Głównymi adresatami rankingu Perspektyw są uczniowie i ich rodzice, którzy muszą podjąć decyzję - wybrać liceum lub technikum, które doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest Partnerem XXI Ogólnopolskiego Rankingu Liceów Perspektywy 2019 oraz partnerem i organizatorem Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019.

Oficjalne wręczenie nagród dla najlepszych szkół w rankingu województwa wielkopolskiego odbyło się podczas Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019, 11 stycznia 2019 r., o godz. 12:00, w Auli Wydziału Prawa i Administracji UAM. W wydarzeniu uczestniczyli, oprócz dyrektorów, nauczycieli i uczniów najlepszych szkół, przedstawiciele uczelni wyższych z Poznania, przedstawiciele władz samorządowych oraz przedstawiciele Kuratora Oświaty.

Więcej informacji oraz pełną listę nagrodzonych szkół można znaleźć pod adresem: http://perspektywy.pl/licea oraz http://prespektywy.pl/technika.

Zobacz relację z Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019: