Data publikacji w serwisie:

Już 29 września odbędzie się Noc Naukowców na UAM

29 września zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych na UAM w ramach Nocy Naukowców. Sprawdź naszą bogatą ofertę programową!

Noc Naukowców to coroczna impreza popularnonaukowa organizowana w całej Europie. Wydarzenie zbliża badania i badaczy do społeczeństwa, pokazuje różnorodność nauki i jej wpływ na codzienne życie, a także ma za zadanie zainteresowanie młodych ludzi karierą naukową i badawczą.

Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek 29 września. Wśród organizatorów tradycyjnie znalazł się Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki współpracy z naukowcami UAM, możemy poszczycić się bardzo atrakcyjnym programem popularyzującym m.in. ekologię, ochronę środowiska czy Zielony Ład.

Szczegółowe informacje dot. programów wszystkich partnerów oraz rejestracji na poszczególne wydarzenia są dostępne pod adresem: https://www.poznan.nocnaukowcow.pl

Zachęcamy do zapoznania się z programem i rezerwacji ostatniego, piątkowego wieczoru we wrześniu na naukową przygodę w murach naszego Uniwersytetu!

Zobacz program Nocy Naukowców na UAM (.pdf)