Nadchodzi Noc Anglistów 2021!

26 listopada 2021 r. w godz. 16.00-22.00 odbędzie się pierwsza edycja Nocy Anglistów, w której udział weźmie 10 uniwersytetów z różnych miast Polski. Organizatorem głównym jest Wydział Anglistyki UAM.

Noc Anglistów to wieczór pełen wykładów i prezentacji przygotowanych przez ośrodki anglistyczne z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, organizowane po raz pierwszy w bieżącym roku, ma ambicję stać się cyklicznym spotkaniem gromadzącym obecnych i przyszłych studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych krajowych ośrodków studiów anglistycznych.

Wydarzenia odbędą się w języku polskim i/lub angielskim. Poza wykładami online dostępnymi dla wszystkich zainteresowanych, ośrodki anglistyczne zorganizują również zamknięte warsztaty w swoich siedzibach (lub zdalnie). Odwiedź kanał Youtube Nocy Anglistów!

Udział we wszystkich wydarzeniach oferowanych w ramach Nocy Anglistów jest darmowy.

Poznaj program wydarzeń na UAM

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej nocanglistow.pl.