Prezent od Kolorowego Uniwersytetu z okazji Mikołajek

Dziś 6 grudnia, a to oznacza, że świętujemy… Mikołajki! Z tej okazji Kolorowy Uniwersytet przygotował dla małych studentów (i tych dużych również) coś specjalnego.

Kolorowy Uniwersytet UAM to projekt edukacyjny, którego celem jest popularyzacja nauki oraz rozwijanie potencjału twórczego i intelektualnego wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W tym roku akademickim zajęcia odbywają się w formie zdalnej, dzięki czemu udział w nich może wziąć każde dziecko w Polsce. Materiały edukacyjne publikowane są regularnie na kanale Youtube. Odwiedź stronę internetową Kolorowego Uniwersytetu!

A już teraz zachęcamy do pobrania niespodzianki przygotowanej przez Kolorowy Uniwersytet z okazji Mikołajek. Jest nią kolorowanka przedstawiająca Collegium Minus – przepiękny gmach, w którym znajduje się m.in. Aula UAM oraz siedziba władz rektorskich naszego Uniwersytetu.

Pobierz kolorowankę

Kredki w dłoń i do dzieła!