Rozpoczęcie roku szkolnego w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym

4 września br. w Auli Collegium Polonicum w Słubicach miała miejsce uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Było to już szóste rozpoczęcie roku w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym w Słubicach. Nowy rok szkolny zainaugurował Prorektor UAM prof. dr hab. Tadeusz Wallas, główny pomysłodawca i inicjator powstania placówki. Nie zabrakło również przemowy dr. Jana Zgrzywy, dyrektora szkoły.

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące funkcjonuje od września 2018 r. Kadrę pedagogiczną tworzą m.in. pracownicy badawczo-dydaktyczni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To szkoła, która powstała z myślą o ambitnych uczniach chcących rozszerzać swoją wiedzę również poza wymagania podstawy programowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcące w Słubicach oraz stronę szkoły na Facebooku: facebook.com/ULOSlubice