Szkolenia dla nauczycieli: Jak wspierać uczniów z doświadczeniem migracyjnym?

Bilingualism Matters @Poznań wspiera instytucje edukacyjne w ich przygotowaniu do pracy z ukraińskimi dziećmi przybywającymi do polskich szkół.

W odpowiedzi na wyzwania, jakie niesie za sobą włączenie uczniów i uczennic pochodzących z Ukrainy do polskiego systemu edukacyjnego, BM@Poznań organizuje darmowe spotkania o charakterze wykładowym i warsztatowym, które kierowane są do nauczycieli i nauczycielek wszystkich przedmiotów na wszystkich etapach edukacyjnych (od przedszkola po szkołę ponadpodstawową), a których celem jest efektywne psychoedukacyjne wspieranie ukraińskich uczniów i uczennic.

Już teraz zapraszamy na:

Warsztaty online „Szkoła w oczach uczniów z doświadczeniem migracji. Co zrobić, by była bardziej przyjazna?”
16 marca 2022 r. w godz. 18:00-19:30 na platformie Zoom
Prowadząca: dr Anna Basińska
Zarejestruj się

Więcej wydarzeń wkrótce! Informacje o nich znajdziesz na stronie Wydziału Anglistyki UAM.