Wakacyjne zajęcia w Ogrodzie Botanicznym UAM

Ogród Botaniczny UAM zaprasza w lipcu i sierpniu na letnie zajęcia edukacyjne. Na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcyjnych tematów związanych z roslinami i zwierzętami.

Zapraszamy na zajęcia zatytułowane "Mały Ogrodnik", "Na zdrowie", "Flora w kwiecistej sukience". Podczas zajęć o zwierzętach uczestnicy spróbują odszukać dzikich mieszkańców Ogrodu. Na starsze dzieci i młodzież czekają zajęcia, przybliżające zastosowanie i właściwości wielu roślin oraz pozwalające uczyć się identyfikacji wielu gatunków. Przygotowano także na wycieczki edukacyjne (koszt 7 zł/os.) oraz gry terenowe.

W celu rejestracji na zajęcia zapraszamy do kontaktu z Działem Edukacji Ogrodu Botanicznego UAM lub dokonania zapisu bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy.

Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

ul. Dąbrowskiego 165, 60 - 594 Poznań