Zobacz relację z Dnia Kandydata!

Za nami dwa dni, które w całości poświęciliśmy kandydatom na studia. 23 października zaprosiliśmy Was na kolejną, jesienną edycję Dnia Kandydata. Po raz drugi spotkaliśmy się w tym roku online.

W piątek spotkały się z Wami osoby, które przybliżyły ofertę kształcenia, proces rekrutacji, życie studenckie i możliwości, jakie daje Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Równocześnie czekaliśmy na Wasze pytania i na bieżąco udzielaliśmy odpowiedzi. Dzięki temu mogliście dowiedzieć się wszystkiego o UAM i studiach na UAM, nie wychodząc z domu.

Jesienna edycja została wzbogacona. Zaprosiliśmy Was na Dzień Kandydata, który trwał także 24 października. Tego dnia zaproponowaliśmy Wam ciekawe wykłady oraz rozmowy.

Nie mogliście towarzyszyć nam w piątek i w sobotę? Może chcecie jeszcze raz posłuchać naszych mówców? Żaden problem. Przygotowaliśmy dla Was relację.

Przypominamy, co znalazło się w programie wydarzenia:
23 października
  • Rozpoczęcie i powitanie przez Rektora JM i Rektor ds. Studenckich oraz przedstawienie programu BestStudentUAM
  • UAM – fakty i liczby
  • Zasady rekrutacji
  • Samorząd i organizacje studenckie
  • Sprawy materialne
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Wirtualna wycieczka po UAM
  • Część w języku angielskim dla kandydatów zagranicznych