Data wydarzenia:

12. PKO Poznań Półmaraton

Bieganie to Twoja pasja? Weź udział w biegu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego! Wystarczy, że jesteś studentem, pracownikiem lub absolwentem jednej z 4 poznańskich uczelni: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu lub Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Dla zwycięzców przewidziane są dodatkowe nagrody ufundowane przez Międzyuczelniany Komitet Obchodów 100-lecia UP.

Zaznacz na formularzu zgłoszeniowym "Półmaraton 100-lecia UP" i skontaktuj się z nami: bieg100lecie@awf.poznan.pl (szczegóły w regulaminie).

Zapisz się!

„Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego” wpisany jest w cykliczną imprezę jaką jest 12. PKO Poznań Półmaraton. Wydarzenie zaplanowano na 14 kwietnia 2019 roku.

Aby wziąć udział w biegu, należy wykonać trzy czynności: wejść na stronę rejestracji i kliknąć przycisk „Zapisz się”, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową.

Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zapisu. Przy zgłoszeniach:

• zgłoszenia do 28 lutego 2019r. – opłata 90 zł,
  • zgłoszenia 1 - 31 marca 2019r. – opłata 110 zł,
  • zgłoszenia 1 - 11 kwietnia 2019r. – opłata 130 zł,
  • zgłoszenia w dniach 12 i 13 kwietnia 2019r. – opłata 150 zł.

Prawo bezpłatnego startu w Półmaratonie mają zawodnicy, którzy w 11. PKO Poznań Półmaratonie zajęli miejsca na podium, a także zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie wcześniejsze 11 edycji Poznań Półmaratonu. Prawo do zniżki 25% od wpisowego mają posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny z kod`em terytorialnym miasta Poznania.

Ostateczny termin zapisów mija 13 kwietnia lub też po osiągnięciu maksymalnego limitu zgłoszeń, tj. 12 000 zawodników.

Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski.