Akcja „Liczymy ankiety” vol. 2

W związku z sukcesem pierwszej edycji akcji „Liczymy ankiety”, także w bieżącym roku akademickim, studenci biorący udział w Badaniu Jakości Kształcenia mają szansę wywalczyć dla swojego wydziału 3000 zł!

30 czerwca o godz. 23.59 cztery wydziały, które uzyskają najwyższy wynik procentowy wypełnionych ankiet w swojej grupie, wygrają nagrodę pieniężną, którą mogą przeznaczyć na cel służący społeczności studenckiej.

Liczbę wypełnionych przez studentów studiów stacjonarnych ankiet w podziale na wydziały i kierunki studiów można obserwować w czasie zbliżonym do rzeczywistego pod linkiem: https://brjk.wmi.amu.edu.pl .

Zachęcam całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w badaniu, a studentów do uczestnictwa w naszej akcji! Wyższa liczba respondentów oznacza bardziej wiarygodne ukazanie mocnych i słabych stron kształcenia prowadzonego na UAM.

prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk

prorektor ds. kształcenia

Nazwa Data
Plik umieścił(a)