Data wydarzenia:

Dzień Kandydata na UAM

Po kilku latach przerwy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powraca z wydarzeniem dla uczniów i uczennic szkół średnich i zaprasza na Dzień Kandydata na UAM!

Szukasz studiów dla siebie? Interesuje Cię oferta UAM? Sam/sama jeszcze nie wiesz, co chcesz robić po maturze? To wydarzenie dla Ciebie!

27 października 2023 w murach Wydziału Chemii na Kampusie Morasko zaprezentują się wszystkie wydziały UAM wraz z kompletną ofertą dydaktyczną. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości. Czekają na Was ciekawe wykłady i pokazy!

Specjalne warsztaty skierujemy również do nauczycieli!

Wstęp wolny.

Program wydarzenia

9.00-14.00 – stoiska wszystkich wydziałów i jednostek UAM, koła naukowe, ciekawa aparatura, doświadczenia i pokazy

10.00 – oficjalne otwarcie (Prorektor UAM prof. Zbyszko Melosik)