Data wydarzenia:

Dzień Kandydata na UAM

Zastanawiasz się, jak wybrać idealny kierunek studiów? Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Dnia Kandydata na UAM!

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do uczniów i uczennic szkół średnich, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące swojej przyszłości akademickiej. Jeśli interesują Cię studia na UAM, chcesz poznać naszą ofertę edukacyjną, a może nadal nie wiesz, co zrobić po maturze – ten dzień jest właśnie dla Ciebie!

Kiedy?
25 października 2024

Gdzie?
W murach Wydziału Chemii na Kampusie Morasko.

Co w programie?
Od 10:00 do 13:00 dostępne będą stoiska wszystkich wydziałów i jednostek UAM, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat kierunków studiów, kół naukowych i oferty edukacyjnej. Dodatkowo, na uczestników czekają pokazy, prezentacje ciekawych urządzeń oraz warsztaty naukowe!

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Nie przegap szansy, by z bliska poznać UAM i przygotować się na studia swoich marzeń.

Program Dnia Kandydata na UAM

10:00-13:00 – stoiska wszystkich wydziałów i jednostek UAM, koła naukowe, ciekawa aparatura, doświadczenia i pokazy

Wykłady, sala 2.64:

10:15-10:35 „Chemia łez” – dr Grzegorz Krzyśko, Wydział Chemii

10:45-11:05 „Czy wolno jeść ludzi? O stanie wyższej konieczności” – dr Michał Krotoszyński, Wydział Prawa i Administracji

11:15-11:35 „Studia to nie tylko studiowanie” – Wojciech Krzyżanek, Przewodniczący Samorządu Studentów UAM

11:45-12:05 „Rekrutacyjne ABC” – dr Marek Sobczak, Sekcja Spraw Studenckich