Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Anglistyki

Droga Studentko, Drogi Studencie!

Szukasz doświadczenia zawodowego, ale nie wiesz, jak wykonać pierwszy krok? Chcesz dowiedzieć się, jakie możliwości zawodowe daje wybrany kierunek edukacji? Temat rozwoju zawodowego jest Tobie bliski?

Jeśli TAK, skorzystaj z naszej propozycji!

15 listopada (środa) zapraszamy Cię na Dzień z Biurem Karier UAM, który odbędzie się na Wydziale Anglistyki. To kilkugodzinne spotkanie utrzymane w nieformalnym klimacie, podczas którego możesz skorzystać z wielu atrakcji.  

Od godz. 11.00 do 14.00 spotkasz nas w budynku Collegium Heliodori Święcicki (przyziemie przy szatni). Oprócz nas będą czekać na Ciebie przedstawiciele firm: KONTAKT Centrum Języków Obcych, McKinsey & Company Poland, IKEA - Ingka Business Service Center, POZENA Centrum Językowe - Biuro Tłumaczeń i Szkoła Językowa oraz FiS Technology Services

W czasie Dnia z Biurem Karier możesz m.in.:

  • skorzystać z CV point i omówić dokumenty aplikacyjne,
  • poznać ofertę Biura Karier UAM,
  • dowiedzieć się o możliwych ścieżkach kariery podczas rozmowy z przedstawicielami pracodawców,
  • wziąć udział w otwartym spotkaniu Filologia i co dalej? Czyli Filolog w biznesie, które poprowadzi Weronika Kosicka, absolwentka anglistyki, a obecnie specjalistka w firmie Ingka Business Service Center (11.30 – 13.00, sala 155, wstęp otwarty),
  • spróbować swoich sił w konkursie i wygrać wartościowe nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.  

Brzmi interesująco?! Już dzisiaj zarezerwuj czas: 15 listopada (środa), godz. 11.00 – 14.00, Wydział Anglistyki UAM, Collegium Heliodori Święcicki, ul. Grunwaldzka 6.

Będzie aktywnie, rozwojowo, inspirująco! Czekamy na Ciebie!

Zespół Biura Karier UAM