Data wydarzenia:

Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Chemii

Droga Studentko, Drogi Studencie!

• Chcesz poznać możliwe ścieżki kariery zgodne z wykształceniem i predyspozycjami?
  • Poszukujesz szansy, aby porozmawiać z przedstawicielami pracodawców i nawiązać cenne kontakty?
  • Temat rozwoju zawodowego jest dla Ciebie ważny?

Jeśli TAK, przyjdź na Dzień z Biurem Karier, który odbędzie się 19 marca (wtorek), w godzinach 11.00-14.00, w holu przy bibliotece Collegium Chemicum, poziom -1 (Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8).

To wydarzenie utrzymane w nieformalnym klimacie, pełne atrakcji, na które serdecznie zapraszamy razem z przedstawicielami następujących firm i instytucji:

Dzień z Biurem Karier UAM to niepowtarzalna okazja, aby:

• osobiście porozmawiać z zaproszonymi gośćmi i dowiedzieć się o możliwości zdobycia doświadczenia w konkretnych firmach i instytucjach,
  • poznać ofertę Biura Karier UAM,
  • skonsultować dokumenty aplikacyjne korzystając z CV point,
  • wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami PPNT i wysłuchać prelekcji pt. Ścieżki kariery i rozwoju zawodowego w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (12.00-13.00, sala 3.65, wstęp wolny),
  • zakręcić kołem rozwojowym, spróbować sił w konkursie i wygrać nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć świadomość zawodową.

Dołącz do nas! 19 marca (wtorek), 11-00-14.00, hol przy bibliotece Collegium Chemicum, poziom -1 (Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8).

Czekamy na Ciebie!

Zespół Biura Karier UAM