Data wydarzenia:

III Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Diagnoza i jej zastosowanie w kontekście jednostkowym i społecznym”

Zakład Metodologii Nauk o Edukacji (Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) ma zaszczyt zaprosić do czynnego udziału w III edycji Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „Diagnoza i jej zastosowanie w kontekście jednostkowym i społecznym”, która odbędzie się w Poznaniu, w dniu 25 października 2023 roku.

Wydarzenie jest kontynuacją cyklu spotkań konferencyjnych (2014, 2017) poświęconych problematyce diagnozy w szeroko pojętym, interdyscyplinarnym kontekście. Nadrzędnym celem konferencji jest podjęcie rozważań o znaczeniu rozpoznania dla każdej podejmowanej problematyki naukowo-badawczej czy praktycznej, niezależnie od rodzaju dyscypliny naukowej.

Konferencja odbywa się pod patronatem: Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego, Prorektora UAM prof. dr hab. Zbyszka Melosika oraz Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM prof. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się w zaproszeniu podlinkowanym poniżej:

Zaproszenie na konferencję (.pdf)

Formularz zgłoszeniowy (.doc)