Data wydarzenia:

Koncert Noworoczny 2022

Szanowni Państwo,

9 stycznia 2022 roku odbędzie się tradycyjny Koncert Noworoczny w Auli UAM.

Koncert będzie miał formę hybrydową. Oznacza to, że wszyscy pracownicy oraz przyjaciele UAM zaproszeni są do wspólnego udziału w transmisji online (link w dniu koncertu pojawi się na stronie głównej serwisu amu.edu.pl).

Osoby, które otrzymały imienne zaproszenia proszone są o potwierdzenie udziału w koncercie w Auli UAM do 27 grudnia.

Ze względu na na obecną sytuację pandemiczną w kraju, tak jak w ubiegłym roku społeczność akademicka nie spotka się bezpośrednio, ale wspólnie celebrować będziemy wydarzenie przed ekranami. Będzie to możliwe dzięki relacji na żywo realizowanej przez Uniwersyteckie Studio Filmowe.

Przewidziana jest także niewielka pula wejściówek umożliwiająca uczestnictwo w koncercie w Auli. Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem reżimów sanitarnych oraz maksymalnych zasad bezpieczeństwa. Po świętach uruchomiona zostanie platforma koncerty.amu.edu.pl, za pomocą której można będzie zarezerwować miejsce.

Zapraszamy 9 stycznia 2021 roku o godzinie 19.00 na koncert w wykonaniu Orkiestry Kameralnej UAM oraz Big Bandu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy wraz z chórami uniwersyteckimi.