Data wydarzenia:

Konferencja i wystawa IDUB w UAM

16 października 2024 r. o godz. 9:00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM odbędzie się konferencja i wystawa „IDUB w UAM”.

Celem konferencji jest ukazanie wielowymiarowej działalności Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza, który jest realizowany w naszym uniwersytecie od 2020 roku. Podczas paneli dyskusyjnych głos zabiorą laureaci konkursów organizowanych w ramach projektu oraz członkowie Komitetu Sterującego IDUB.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa prezentująca efekty realizacji programu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać także z bezpośrednich konsultacji z pracownikami Sekcji IDUB, którzy będą udzielać informacji na temat bieżących konkursów oraz zaprezentują możliwości systemu wnioskowania IDUB Proposals.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są pracownicy, doktoranci i studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wystarczy się zarejestrować - formularz rejestracyjny link.

Szczegółowy program dostępny jest w Intranecie.

Trwa także konkurs „Pomysł na IDUB 2.0”, w ramach którego przewidziano trzy równorzędne nagrody w formie voucherów na wybrane działania badawcze finansowane ze środków IDUB. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy tu: link.