Data wydarzenia:

Noc Biologów 2023

13 stycznia 2023 r. odbędzie się XII edycja Nocy Biologów. W wydarzeniu udział weźmie 35 ośrodków naukowych z całej Polski, w tym Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji nawiązuje do hasła Europejskiej Agencji Środowiska i brzmi: Woda - źródło życia - teraźniejszość i przyszłość. Na uczestników Nocy Biologów jak co roku czekać będą warsztaty, laboratoria oraz wykłady dla różnych grup wiekowych, dostępne zarówno w wersji online (za pośrednictwem platformy MS Teams), jak i w formie stacjonarnej w budynku Wydziału Biologii oraz w Ogrodzie Botanicznym UAM.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz program wydarzenia znajdziesz na stronie Nocy Biologów UAM.

Zapraszamy do udziału!