Data wydarzenia:

NOC NAUKOWCÓW 2020

27.11. będziemy razem, ale w inny sposób!

W ostatni piątek listopada odbędzie się jedyna taka noc w Europie – Noc Naukowców. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kolejny raz będzie częścią tego wydarzenia. Tym razem, z wiadomych względów, budynki UAM pozostaną zamknięte dla publiczności, ale wszystkich zapraszamy bardzo gorąco do świata wirtualnego, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja imprezy.
27 listopada od godziny 16 zapraszamy Was do studia NN LIVE na specjalnym kanale Youtube. W czasie transmisji prowadzący będą łączyć się z naukowcami z poszczególnych uczelni. Podczas tego niezwykłego wieczoru swoją premierę będą miały także różnego rodzaju materiały dydaktyczne przygotowane przez naukowców i studentów specjalnie na tą okoliczność.

To jednak nie wszystko. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na specjalny kanał Youtube dedykowany Nocy Naukowców w UAM. To właśnie tam pierwszy raz światło dzienne ujrzą wszystkie propozycje przygotowane przez wydziały i jednostki UAM. Będzie ciekawie!

Dodatkowo, wiele wydziałów będzie w dniu wydarzenia, na swoich kanałach społecznościowych prowadzić relacje, konkursy, czy propozycje live – zachęcamy do obserwowania.

Państwa uwadze polecamy wzięcie udziału w tym absolutnie bezprecedensowym wydarzeniu, które nie miałoby szans się odbyć bez zaangażowania naukowców, studentów oraz pracowników administracyjnych z poszczególnych wydziałów/jednostek UAM!

Zobacz program Nocy Naukowców UAM

Oglądaj Noc Naukowców w UAM

www.poznan.nocnaukowcow.pl