Data wydarzenia:

Noc Naukowców 2021

Zapraszamy gorąco na transmisję live ze studia Nocy Naukowców, która prowadzona będzie na głównej stronie wydarzenia www.nocnaukowcow.pl we współpracy ze wszystkimi partnerami projektu, jak również do kanału VOD z programem uczelni biorących udział w jubileuszowej, 15. edycji wydarzenia. Ponadto, zachęcamy do odwiedzenia kanału Youtube dedykowanego Nocy Naukowców w UAM, bo to  właśnie tam po raz pierwszy, w dniu wydarzenia, swoje premiery będą mieć wszystkie propozycje zdalne, przygotowane przez wydziały i jednostki UAM.

Będzie ciekawie!

„Eko TIK TOK”, „Pszczoła pod lupą”, „Klimat – ile faktów, ile mitów?”, „SOS dla ciemnego nieba”, „Piekarnia kosmetyczna”, „Eko-orimatyka”, czy „Hydrozagadka” – to tylko niektóre z tegorocznych propozycji przygotowanych przez naukowców UAM! Zapraszamy przed ekrany!

Noc Naukowców 24.09. od godz. 16:00.

Bądźmy razem, jak co roku.

Oglądaj także Studio Live i kanał VOD

Studio Live i kanał VOD