Data wydarzenia: -

Seminarium "How to Teach Inclusive Journalism"

W dniach 7-8 listopada 2022 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się dwudniowa konferencja naukowa "How to Teach Inclusive Journalism", organizowana przez UAM we współpracy z organizacjami European Journalism Training Association (EJTA) i Evans Foundation.

W seminarium wezmę udział przedstawiciele ośrodków badających media z całej Europy, a głównymi gośćmi będą Milica Pesic, dyrektor wykonawczy Media Diversity Institute (MDI), która 7 listopada 2022 r. (poniedziałek) o godz. 15:15 w Sali Senatu UAM wygłosi referat pt. "Call Me a Pot…", a także Marcus Kreutler z Erich Brost Institute for International Journalism na Politechnice w Dortmundzie, który 8 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali 126 Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa wygłosi wykład pt. "Reporting on Migrants and Refugees - Inspiration from the UNESCO Handbook".

Ze strony Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu koordynatorem wydarzenia jest prof. UAM dr hab. Jędrzej Skrzypczak, pracownik Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa i Chair-Elect Research Committee 26 - Human Rights International Political Science Association (IPSA).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Program.pdf 4.11.2022 Unknown
PDF
Pobierz PDF Program.pdf(2.5 MB)