Data wydarzenia:

Targi edukacyjne na MTP

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na wiosenna edycję targów edukacyjnych. Stoisko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będzie można odwiedzić w dniach 1-3 marca 2019 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi edukacyjne to idealna okazja, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, dlaczego warto wybrać studia na UAM.

Na stoiskach UAM obecni będą studenci różnych wydziałów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące studiowania, m.in:

• Dlaczego warto studiować?
  • Jak w rzeczywistości wygląda studiowanie?
  • Jaki kierunek warto wybrać?
  • Na jakie wsparcie i ułatwienia mogą liczyć studenci UAM?

Targi edukacyjne - stoisko UAM

Na stoisku będzie można się też spotkać z autorką popularnego fan page'a Kolejka do dziekanatu.

Kolejka do dziekanatu - logo

Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie: 1-3 marca 2019 r.

Wejście Wschodnie i Zachodnie (od ulicy Głogowskiej i ulicy Śniadeckich), pawilon nr 7a, 8a

Godziny otwarcia:

• Piątek (01.03) 10:00 - 18:00
  • Sobota (02.03) 10:00 - 18:00
  • Niedziela (03.03) 10:00 - 16:00

Wstęp na targi jest bezpłatny!

folder

Zapoznaj się z folderem rekrutacyjnym 2019/2020 już teraz!

UAM na targach w Warszawie

Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska UAM na targach edukacyjnych w Warszawie, które odbędą się 8-9 marca 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki.

targi edu