Data wydarzenia: -

V Ogólnopolska Konferencja Akademickich Biur Karier

Biuro Karier UAM wspólnie z Komisją ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Akademickich Biur Karier, która odbędzie się 24-25 listopada 2022 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli około 300 Akademickich Biur Karier i uczelni w Polsce, a udział w nim jest bezpłatny. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji są Akademickie Biura Karier w obliczu kryzysu wywołanego pandemią Covid-19 i konfliktem zbrojnym w Ukrainie oraz związana z nimi konieczność dopasowania oferowanych usług do dynamicznie zmieniających się potrzeb studentów oraz pracodawców.

W trakcie konferencji na uczestników czekają interesujące prezentacje, inspirujące dyskusje oraz warsztaty w dwóch ścieżkach tematycznych.

UWAGA! Rejestracja uczestników w formie stacjonarnej jest już zamknięta. Osoby zainteresowane śledzeniem przebiegu wydarzenia zapraszamy do obejrzenia transmisji, która nadawana będzie pierwszego dnia Konferencji na kanale YouTube UAM:

Organizatorami wydarzenia są:

• Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich,
  • Komisja ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich,
  • Uniwersytet im. Adam Mickiewicza w Poznaniu,
  • Biuro Karier UAM,
  • Wydział Studiów Edukacyjnych UAM.

Patronat nad konferencją objęli:

• Minister Edukacji i Nauki,
  • Minister Rodziny i Polityki Społecznej,
  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Program konferencji (.pdf)
Lista prelegentów (.pdf)