Data wydarzenia:

Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy

11 stycznia 2022 roku o godzinie 11:00 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpocznie się Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022. Uroczystość odbędzie się w siedzibie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Ranking najlepszych liceów i techników opracowany przez Fundację Perspektywy zostanie ogłoszony już dwudziesty czwarty raz. 11 styczna 2022 roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jako pierwszy w kraju ogłosi wyniki Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników. Uczynimy to goszcząc w murach uczelni przedstawicieli najlepszych liceów i techników z Wielkopolski.

Głównymi adresatami rankingu Perspektyw są uczniowie i ich rodzice, którzy muszą podjąć decyzję - wybrać liceum lub technikum, które doprowadzi ich do rozpoczęcia studiów.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest Partnerem XXIV Ogólnopolskiego Rankingu Liceów Perspektywy 2022 oraz partnerem i organizatorem Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022.

Zobaczcie relację z wcześniejszej Gali na UAM: