Data wydarzenia:

Wykład "Equality, Diversity and Inclusion in universities"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugim wykładzie prof. Jeremy'ego Sandersa z Uniwersttetu w Cambridge pt. "Equality, Diversity and Inclusion in universities: Why and how should we improve it?".

Tematem spotkania z prof. Sandersem będzie kwestia równości, różnorodności i integracji na uniwersytetach. Profesor Sanders spróbuje odpowiedzieć na pytania, czy mniejszościom trudno odnieść sukces, czy jeśli ktoś ma udaną karierę, to dlatego. że "jest dobry", czy też dlatego, że "jest uprzywilejowany", a także - jak instytucje mogą poprawić swoją różnorodność i działania integracyjne?

Profesor Sanders jest chemikiem i pełnił między innymi funkcję prorektora Uniwersytetu w Cambridge. W trakcie wykładu chce podzielić się swoim ponad 20-letnim doświadczeniu na wyższych stanowiskach kierowniczych w jednym z najbardziej uznanych uniwersytetów badawczych na świecie, a także w kraju i za granicą. Pod koniec w

Wykład odbędzie się w języku angielskim w dniu 7 marca 2022 r. o godzinie 11:30 na platformie Microsoft Teams i ma charakter otwarty.

Dołącz za pomocą tego linku!