Data wydarzenia: -

XVIII Dni Turystyki - aktualizacja

W związku z Zarządzeniem nr 431/2019/2020 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród członków społeczności Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a co za tym idzie odwołaniem wszystkich wydarzeń na UAM, XVIII edycja festiwalu podróżniczego Dni Turystyki, która zaplanowana była na 23 i 24 marca 2020 roku zostaje odwołana.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość. Festiwal planujemy przenieść na listopad 2020 roku i połączyć go z obchodami XX-lecia kierunku Turystyka i Rekreacja. O wszystkich późniejszych ustaleniach będziemy niezwłocznie informować.

Dni Turystyki to festiwal przybliżający kulturę i geografię najróżniejszych zakątków świata. Festiwal rokrocznie przyciąga wielu pasjonatów dalekich wędrówek, a opowieści wielu znanych podróżników sprawiają, że sale niemal pękają w szwach.

Tegoroczni prelegenci: Marek Kramarczyk, Czas na Chiny, A Kind of Adventure, Roman Ficek, Urbex History i inni.

Zobacz program: