Data wydarzenia: -

XXI edycja Festiwalu Dni Turystyki

Zapraszamy serdecznie wszystkich odkrywców, pasjonatów, podróżników do celebrowania nieznanego – już w dniach 18 i 19 marca 2024 roku odbędzie się XXI edycja Festiwalu Dni Turystyki. Będzie ona miała miejsce tradycyjnie na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM (ul. Bogumiła Krygowskiego 10, Poznań). Oprócz interesujących prelekcji organizatorzy gwarantują morze atrakcji. Konkursy z nagrodami, warsztaty, wywiady i innych. W tym roku planowane są wyprawy na prawie każdy kontynent.

Dwie dekady temu kilka osób wpadło na pomysł zorganizowania studenckiego festiwalu podróżniczego mającego na celu zebranie w jednymi miejscu amatorów podróżowania. Pasjonaci chcieli podzielić się swoim doświadczeniem, poznać dokonania innych, wspólnie spędzić czas, biorąc udział w pokazach slajdów oraz relacjach podróżniczych zaproszonych gości (zarówno tych znanych, jak i tych, o których nikt jeszcze nie słyszał).

Festiwal Dni Turystyki jest coroczną imprezą odbywającą się na przełomie zimy i wiosny na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest to kilkudniowy cykl prelekcji, warsztatów, wykładów oraz pokazów slajdów na temat podróżowania oraz wszystkiego, co z nim związane. Razem z naszymi prelegentami przenosimy się w czasie i przestrzeni, aby odwiedzić najodleglejsze zakątki świata.

W wydarzeniu udział może wziąć każdy, bez względu na płeć czy zasób portfela – wstęp jest bezpłatny. Każdego roku Festiwal zapewnia wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń, a także konkursy z nagrodami. Spotkać tam można zapalonych podróżników, osoby, które mają niesamowite pomysły i je realizują.

Zapraszamy również na social media, gdzie można zapoznać ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia:

Facebook: Dni Turystyki (dni.turystyki)

Instagram: Dni Turystyki (@dni_turystyki)