Data wydarzenia:

Zapisy na Uniwersytet Otwarty - trymestr wiosenny

Uniwersytet Otwarty UAM kontynuuje  trzeci rok swojej działalności. W trymestrze wiosennym, ostatnim w tym roku akademickim, będzie można zapisywać się na 66 kursów - tych najpopularniejszych z poprzednich lat oraz 29 zupełnie nowych.

Pełna oferta, ze szczegółowym opisem wszystkich proponowanych zajęć znajduje się na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM: https://uo.amu.edu.pl/kursy15 lutego rozpoczyna się rekrutacja i zapisy. Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Trymestr wiosenny rusza od połowy marca.

Uniwersytet Otwarty UAM oferuje kursy w formie klasycznych zajęć uniwersyteckich, a więc wykładów i ćwiczeń, a nawet laboratoriów, które trwają cały trymestr (najczęściej od 15 do 30 godzin). Większość z nich jest przeznaczona dla tych, którzy chcą podnieść dotychczasowe kwalifikacje zawodowe i uzupełnić swoje wykształcenie oraz tych, którzy stawiają na rozwój osobisty, a kursy będą dla nich okazją do skonfrontowania swojej wiedzy z autorytetami naukowymi i spotkania innych podobnych pasjonatów. Oferta skierowana jest też do uczniów szkół średnich, jak i starszych, rozważających dopiero podjęcie studiów i chcących sprawdzić się w realiach akademickich.

Wszystko to za stosunkowo niewygórowaną cenę od 160 zł za 15 godzinny wykład. Bez żadnych zbędnych formalności, kandydat wchodzi na stronę internetową, wybiera kurs, potem płaci i już może realizować swoje marzenia.

Jeśli chcecie Państwo poznać życie naszej Alma Mater, stać się częścią społeczności akademickiej jednej z najstarszych i najlepszych uczelni w naszym kraju, serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet Otwarty

Collegium Martineum, ul. Św. Marcin 78, pok. 120;

61-809 Poznań,

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy: uo@amu.edu.pl

Strona internetowa: www.uo.amu.edu.pl

Pełnomocnik Rektora d/s Uniwersytetu Otwartego

prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

witold.mazurczak@amu.edu.pl