Aukcja WOŚP: Dwugodzinne warsztaty EEG w Laboratorium Psychofizjologii Języka i Afektu (PoLA)

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji są dwugodzinne warsztaty EEG w Laboratorium Psychofizjologii Języka i Afektu (PoLA) na Wydziale Anglistyki UAM.

Działanie ludzkiego mózgu jest wciąż niesamowitą zagadką. Zapraszamy Cię do Laboratorium Psychofizjologii Języka i Afektu (PoLA) na Wydziale Anglistyki, gdzie będziesz miał(a) okazję doświadczyć pracy Twoich neuronów w czasie rzeczywistym (!) oraz dowiedzieć się, co dzieje się w Twoim mózgu, kiedy rozwiązujesz różnego typu zadania – na przykład, kiedy wpadasz na nietypowe zastosowania przedmiotów codziennego użytku.

Podczas warsztatów wcielisz się również w rolę badacza(-ki) i doświadczysz, jakie to uczucie przeprowadzać badania z dziedziny neuronauki z wykorzystaniem bezinwazyjnej metody neuroobrazowania – elektroencefalografii (EEG). Przygotujemy też dla Ciebie parę niespodzianek na pamiątkę spędzonego z nami czasu.

Aukcja obejmuje dwugodzinne warsztaty dla 2 osób.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Dwugodzinne warsztaty EEG w Laboratorium Psychofizjologii Języka i Afektu (PoLA) na Wydziale Anglistyki UAM