Aukcja WOŚP: Indywidualna konsultacja wymowy brytyjskiej ze specjalistą z Wydziału Anglistyki

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest indywidualna konsultacja wymowy brytyjskiej ze specjalistą/specjalistką z Wydziału Anglistyki UAM wraz z edukacyjnym upominkiem.

Jeżeli uczysz się języka angielskiego lub bardzo dobrze mówisz w tym języku, ale chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby brzmieć bardziej brytyjsko, to serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie ze specjalistą/specjalistką wymowy brytyjskiej na Wydziale Anglistyki UAM.

Podczas 90-minutowej konsultacji nasz ekspert/ekspertka oceni Twoją wymowę, przekaże konkretne wskazówki, które pozwolą Ci ją (dalej) doskonalić, oraz odpowie na Twoje pytania fonetyczne.

Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wspaniały upominek: dostęp do Say It Right (Omni-pack) – profesjonalnej platformy do nauki języka angielskiego o wartości 480 zł.

Aukcja obejmuje spotkanie indywidualne na Wydziale Anglistyki UAM dla 1 osoby.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Indywidualna konsultacja wymowy brytyjskiej ze specjalistą z Wydziału Anglistyki UAM wraz z edukacyjnym upominkiem