Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Chcesz mieć rację czy relację?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Chcesz mieć rację czy relację?”.

Podczas warsztatu uczestnicy zapoznają się z podstawami Porozumienia Bez Przemocy. Planowane podczas zajęć aktywności koncentrować się będą na różnicach między językiem faktów a językiem interpretacji i opinii oraz konsekwencji ich stosowania w relacji. Poruszone zostaną zagadnienia związane z transformacją obrazu wroga oraz odpowiedzialnością za uczucia. Dzięki zaplanowanym ćwiczeniom uczestnicy będą mieli okazją trenować opisane umiejętności.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Chcesz mieć rację czy relację?”