Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Design Thinking – rozwiązania szyte na miarę”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Design Thinking – rozwiązania szyte na miarę”.

Design Thinking to metoda projektowania innowacji oraz kreatywnego rozwiązywania problemów, która skupia się na realnych potrzebach grupy docelowej, pozwalając tworzyć rozwiązania szyte na miarę. Podczas warsztatów uczestnicy poznają model Design Thinking i przetestują go w praktyce, pobudzą swoją kreatywność i myślenie dywergencyjne, dowiedzą się, jak definiować problemy i badać potrzeby grupy. Wzbogacą się o praktyczne narzędzia z metodologii D.T. oraz dowiedzą się, jak zastosować D.T. w życiu codziennym i zawodowym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Design Thinking – rozwiązania szyte na miarę”