Aukcja WOŚP: Warsztat umiejętności „Duże efekty małych agresji – jak dbać o siebie jako osoba LGBT+ w obliczu stresu mniejszościowego?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji jest voucher na warsztat umiejętności na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM: „Duże efekty małych agresji – jak dbać o siebie jako osoba LGBT+ w obliczu stresu mniejszościowego?”.

Warsztat będzie skupiać się na zagadnieniu stresu mniejszościowego i jego wpływie na zdrowie psychiczne osób LGBT+. Prowadzący wspólnie z uczestnikami pracować będą nad rozpoznawaniem mikroagresji i innych form dyskryminacji, ich skutków dla zdrowia psychicznego osób LGBT+, a także nad świadomością podstawowych metod radzenia sobie oraz sięgania po odpowiednie wsparcie.

Warsztaty przeznaczone są dla osób LGBT+, niemniej skorzystać z nich mogą także sojusznicy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie aukcji na Allegro.

Link do aukcji WOŚP: Warsztat umiejętności „Duże efekty małych agresji – jak dbać o siebie jako osoba LGBT+ w obliczu stresu mniejszościowego?”