Data publikacji w serwisie:

Już w czerwcu zjazd absolwentek i absolwentów Wydziału Matematyki i Informatyki

22 czerwca 2024 r.  absolwenci i absolwentki Wydziału Matematyki i Informatyki UAM spotkają się, by wspólnie powrócić wspomnieniami do czasu studiów. Trwa rejestracja na wydarzenie – wypełnij formularz i weź udział w tym wyjątkowym spotkaniu!

Zjazd absolwentów to okazja do wspólnej celebracji osiągnięć, historii i przyjaźni zbudowanych na przestrzeni lat. To szansa, by ożywić wspomnienia i zobaczyć, jak zmienił się Wydział.

„Jesteśmy przekonani, że Zjazd Absolwentów WMI będzie doskonałą okazją do odświeżenia kontaktów z byłymi kolegami i koleżankami oraz nawiązania nowych przyjaźni wśród absolwentów różnych roczników. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli podzielić się wspomnieniami z czasów spędzonych na naszej uczelni, swoimi sukcesami, doświadczeniami i pomysłami na rozwój naszej społeczności absolwentów!” – piszą organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2024 r. w godz. 11.00-18.00 na terenie Collegium Mathematicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4 w Poznaniu.

Koszt udziału do 6 maja wynosi 125 zł, od 7 do 31 maja będzie to 200 zł. Cena obejmuje: udział we wszystkich atrakcjach, catering grillowy, upominek wydziałowy. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku: Zjazd absolwentek i absolwentów Wydziału Matematyki i Informatyki UAM | Facebook