Data wydarzenia:

Koncert Karnawałowy „W rytmie tańca – od klasyki do jazzu”

W czasie trwającego karnawału Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska zaprasza społeczność uniwersytecką na Koncert Karnawałowy przygotowany przez Wydział Pedagogiczno-Artystyczny, pt. „W rytmie tańca – od klasyki do jazzu”, który odbędzie się w sobotę 11 lutego 2023 r. o godz. 19.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Na koncercie zagra duet fortepianowy Joanna Kaczmarska-Bieżyńska i Robert Adamczak, wykonując dzieła Johannesa Brahmsa, Antonína Dvořáka oraz Gabriela Fauré. W drugiej części koncertu Big Band UAM pod dyrekcją Mirosława Kordowskiego wystąpi ze standardami instrumentalnymi i wokalnymi światowego swingu i jazzu.

Na koncert obowiązuje wstęp za zaproszeniami. Zaproszenia dla senatorów wysłane zostały pocztą mailową. Wszystkich miłośników muzyki zainteresowanych informujemy, że zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów będą możliwe do pobrania za pośrednictwem serwisu koncerty.amu.edu.pl w dniach od 6 do 11 lutego 2023 r. włącznie.

Serdecznie zapraszamy!

Program koncertu

Część I

DUET FORTEPIANOWY: Joanna Kaczmarska-Bieżyńska, Robert Adamczak