Spotkanie z cyklu „Z perspektywy Absolwenta” – Paweł Puacz (WPiA)

Studenckie Laboratorium Mentoringu (SLM) zaprasza studentów na cykliczne spotkania z ekspertami (praktykami), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z kreowaniem własnej kariery prawniczej w biznesie. Gościem trzeciego spotkania będzie Paweł Puacz – radca prawny w warszawskiej Praktyce Korporacyjnej, kieruje Zespołem ds. Energetyki i Zasobów Naturalnych w kancelarii Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy.

Spotkanie odbędzie się 15 marca br. w godz. 13.15-14.15 w Auli prof. Z. Ziembińskiego w Collegium Iuridicum Novum.

Mec. Paweł Puacz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w regulacjach sektora energetycznego, infrastruktury i prawie ochrony środowiska. Praktyka Pawła koncentruje się na doradztwie prawnym w zakresie energetyki odnawialnej, transformacji energetycznej i problematyce dotyczącej zmian klimatu. Obejmuje to fuzje i przejęcia w sektorze energetycznym, negocjowanie kontraktów, doradztwo regulacyjne i due diligence projektów energetycznych i środowiskowych. Według niezależnych międzynarodowych rankingów kancelarii prawnych, w tym Chambers Europe oraz Legal 500, należy do grona prawników rekomendowanych w dziedzinie energetyki. W 2022 roku Paweł znalazł się w gronie trzech prawników wyróżniony w Rankingu Kancelarii Prawniczych w kategorii „Zielona Energia”.