Webinar „Rozmowa rekrutacyjna w pigułce – czyli jak zwiększyć szanse na otrzymanie wymarzonej pracy”

Droga Studentko/Absolwentko! Drogi Studencie/Absolwencie! Chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą? Interesują Cię najbardziej typowe i te nietypowe pytania rekrutacyjne? Zależy Ci na poznaniu możliwych rodzajów Interview? Jeśli TAK, skorzystaj z naszej propozycji!

Serdecznie zapraszamy na webinar Rozmowa rekrutacyjna w pigułce – czyli jak zwiększyć szanse na otrzymanie wymarzonej pracy?, który odbędzie się 23 maja (czwartek) w godzinach 14:00-15:30, na platformie Microsoft Teams.

Zapisz się już dziś i weź udział w spotkaniu, które przybliży Tobie przygotowanie i możliwy przebieg spotkania kwalifikacyjnego z pracodawcą.

Zapisz się na webinar!

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja do godziny 13:00.

Do zobaczenia!

Zespół Biura Karier