Zapraszamy na „Startup Preschool Poznan” – wydarzenie dla osób chcących założyć startup

„Startup Preschool Poznan” jest dla osób mających pomysł lub wiedzę o potrzebie rynkowej. Wydarzenie jest darmowe i odbędzie się 15 – 17 marca. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób założyć swój startup – zarejestruj się!

Poznański Park Naukowo-Technologiczny wraz z Start-up Migrants z Berlina oraz partnerami poznańskiego ekosystemu innowacji: PIT ŁukasiewiczUCITTAMU InnovationSCUEP, a także CIiTT UP, zaprasza do udziału w „Startup Preschool Poznan”.

Wydarzenie jest darmowe i odbędzie się 15 – 17 marca w siedzibie PPNT (ul. Rubież 46H, 61-612 Poznań).

Uczestnicy:

• wysłuchają osobistych doświadczeń założycieli,
  • dowiedzą się o prawnych aspektach zakładania firmy,
  • uzyskają wskazówki od czego zacząć,
  • dowiedzą się także jak rozwinąć swój pomysł w biznes.

Godziny spotkań:

• 15 marca: 15:30-19:30
  • 16 marca: 9:30-17:00
  • 17 marca: 9:30-16:00

Język wydarzenia to język angielski. Liczba miejsc ograniczona.

Absolwenci „Startup Preschool Poznan”, którzy przygotowują się do założenia startupu zostaną zaproszeni do programu „atTRACTION: first client”, który pomaga przeprowadzić wywiady z klientami. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w team matchmaking, który pomaga w tworzeniu zespołów startupowych.

Zarejestruj się tutaj.

Startup Preschool jest aktywne w Niemczech, Skandynawii, a także w Wielkiej Brytanii. Od czasu pierwszego wydarzenia zgłosiło się już ponad 1100 osób, w tym ponad 50% kobiet. Dodatkowo ponad 70 firm zostało założonych przez absolwentów Startup Preschool.

Więcej o programie atTRACTION dowiesz się tutaj oraz tutaj.

Szkolenie i kolejne etapy wsparcia finansowane są przez Unię Europejską w ramach projektu „atTRACTION: ATtracting and connecting innovation ecosystem actors for international co-investments in advanced TRACTION of deep-tech companies from Wielkopolska, Lithuania and Andalusia”.