Kandydacie – poznaj UAM siedząc przed komputerem

W sobotę 6 marca Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na targi edukacyjne online. To jedno z trzech proponowanych spotkań podczas których UAM zaprezentuje swoją ofertę.

Uniwersytet przygotował “stoisko” online na targach edukacyjnych "XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021”. Tym razem uczelnia zaprasza chętnych do studiowania na kierunkach społecznych i humanistycznych. Wszyscy zainteresowani znajda tam materiały dotyczące uczelni, a także samego procesu rekrutacji. Kandydaci obejrzą nagrania, w których studenci opowiedzą o swoich kierunkach, będą mogli również pobrać prezentacje z najważniejszymi informacjami.

Na “stoisku” będzie ponadto działał czat, dzięki któremu eksperci od rekrutacji odpowiadać będą na wszelkie pytania.

Kolejne spotkania odbędą się w następujących terminach:

13 marca: kierunki techniczne i ścisłe,

20 marca: kierunki medyczne i przyrodnicze.

Rejestracja na "XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021" dostępna jest pod adresem: http://salon.perspektywy.pl/2021/articles/salon-szkol-wyzszych

Agnieszka Książkiewicz