Zawodniczki KU AZS UAM Poznań zostały Akademickimi Mistrzyniami Polski w piłce nożnej kobiet

Studentki z KU AZS UAM Poznań zdobyły Akademickie Mistrzostwo Polski w piłce nożnej kobiet. Finał turnieju AMP był rozgrywany w Szczecinie w dniach 4-7.10. Złote medalistki wygrały wszystkie spotkania, nie tracąc przy tym ani jednej bramki!

Tym samym zawodniczki z UAM wygrały pierwsze Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet. Najlepszą bramkarką mistrzostw została uznana Dominika Dewicka z UAM. Drużyna grała w składzie: Dominika Dewicka , Patrycja Falborska, Małgorzata Ładniak, Eliza Ostrowska, Klaudia Jędraszyk, Paula Fronczak, Zuzanna Sawicka, Martyna Woś, Sandra Lichtenstein, Aleksandra Jankowska. Trenerem drużyny jest Wojciech Weiss.

Wyniki KU AZS UAM Poznań:

Faza grupowa:

UAM Poznań - Politechnika Gdańska 5:0