Data publikacji w serwisie:

Bal Doktoranta UAM 2024

Drogie Doktorantki i Drodzy Doktoranci, nadszedł długo wyczekiwany moment w naszej społeczności, czyli otwarcie zapisów na Bal Doktoranta UAM 2024!

Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się dnia 8 czerwca 2024 r. o godzinie 19.00 w Collegium Historicum. Koszt uczestnictwa w Balu wynosi 180 zł na osobę albo 340 zł za parę. Część zebranej kwoty zostanie przeznaczona na cel charytatywny, który pomożecie nam wybrać Wy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego!

Zapisów na Bal można dokonywać za pośrednictwem formularza znajdującego się pod linkiem: https://forms.office.com/e/c9gxM3quVM do dnia 2 czerwca 2024 r.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną (.pdf).

Liczba miejsc jest ograniczona do 100 osób, w związku z czym nie radzimy zwlekać z zapisaniem się!

Po wypełnieniu przez Was formularza zgłoszeniowego, prześlemy do Was mailowo informację zawierającą numer konta, na które należy przelać opłatę za uczestnictwo.

Motywem przewodnim Balu będą „Złote lata Hollywood”, dlatego liczymy na Waszą inwencję twórczą. Jeśli zabraknie Wam pomysłów na odpowiedni strój, to uważnie śledźcie media społecznościowe Samorządu Doktorantów UAM (Facebook, Instagram), na których zamieszczane będą przygotowane dla Was inspiracje.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: baldoktoranta2024@gmail.com.

Nie może Was zabraknąć na Balu!

Pozdrawiamy

Samorząd Doktorantów UAM