Dzień Kandydatki i Kandydata do Szkół Doktorskich UAM

Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Kandydatki i Kandydata do Szkół Doktorskich organizowanego przez Samorząd Doktorantów UAM. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca o godz. 17.00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Podczas spotkania przedstawione zostaną szczegóły dotyczące m.in. oferty edukacyjnej, procesu rekrutacji, warunków studiowania i wyjazdów badawczych.

Spotkanie otworzy Prorektor Szkoły Doktorskiej UAM prof. dr hab. Przemysław Wojtaszek.

W ramach wydarzenia będzie możliwość odbycia rozmowy na temat studiów z dyrektorami poszczególnych Szkół:

• prof. UAM dr hab. Agnieszką Ludwików (Szkoła Doktorska Nauk Przyrodniczych),
  • prof. dr hab. Piotrem Pawluciem (Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych),
  • prof. dr hab. Radosławem Fiedlerem (Szkoła Doktorska Nauk Społecznych),
  • prof. UAM dr hab. Remigiuszem Ciesielskim (Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych),
  • prof. dr hab. Piotrem Śliwińskim (Szkoła Doktorska Nauk o Języku i Literaturze).

W spotkaniu wezmą również udział obecni doktoranci i doktorantki, którzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania.

Link do spotkania (MS Teams)