Koncert Noworoczny 12 stycznia – wolne miejsca

W związku z tym, że zwolniły się miejsca na Koncert Noworoczny 12 stycznia 2020 roku, w systemie rezerwacyjnym ponownie pojawiły się wejściówki. Osoby, które nie mają jeszcze biletów, a chciałyby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, mogą pobrać bezpłatne zaproszenia.

Zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów są do pobrania w internetowym systemie rezerwacji:

Proces rezerwacji miejsc składa się z trzech etapów:

1. Zarejestrowanie adresu e-mail
  2. Wybór miejsc oraz dnia koncertu w oparciu o indywidualny odnośnik przesłany na podany adres e-mail (gdyby e-mail nie dotarł, prosimy sprawdzić spam)
  3. Pobranie biletów i ich wydruk

W systemie można zarejestrować wyłącznie studencki lub pracowniczy adres e-mail w domenie amu.edu.pl (zakończony np. @amu.edu.pl, @st.amu.edu.pl lub @o365.amu.edu.pl). Na podany adres e-mail zostanie przesłany indywidualny odnośnik umożliwiający dokonanie rezerwacji oraz pobranie biletów. Każdy indywidualny odnośnik umożliwia zarezerwowanie dwóch miejsc siedzących. Miejsca przyznawane są losowo.

Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne: Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej, Chór Kameralny UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza oraz Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją dr. Aleksandra Grefa.

Ilość zaproszeń jest ograniczona.