Międzynarodowe spotkanie na UAM dotyczące kształcenia doktorantów

28 czerwca 2019 roku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się międzynarodowe spotkanie dyskusyjne dotyczące studiów doktoranckich i kształcenia doktorantów w różnych dziedzinach. Organizatorami wydarzenia są UAM, SGroup (Santander, European Universities’ Network) i Grupa Compostela.

W programie przewidziano wystąpienia specjalistów reprezentujących renomowane uczelnie z różnych części Europy, otwartą dyskusję i możliwość zadawania pytań oraz zaprezentowania własnych poglądów.

Spotkanie będzie się odbywało na Wydziale Prawa i Administracji UAM, w Collegium Iuridicum Novum s. 3.1 (al. Niepodległości 53).

Szczegółowe informacje oraz program można znaleźć w zaproszeniu od organizatorów.